1997 yılından bu yana bir aile mirası olarak devam eden Ortaköy Mantı Evi eşsiz lezzeti ve kaliteli hizmetiyle kısa sürede herkesin vazgeçilmezi oldu.Mantı Evinin kurucusu Hacı Nuri Saka’dan kalan bu mirası oğlu Vedat Saka,çok samimi bir aile ortamı havasında yaşatmaktadır.Ortaköy restorant kurulduğu yıllarda sadece mantısı ile dikkat çeken bu yer,şu an önemli bir mekan haline gelmiştir.Tek Şubeye sahip olmalarına rağmen Ortaköy’de çok tercih edilen bir konumdadır. Sadece menüsüyle değil, güleryüzlü çalışanlarıyla da müşterilerini daima memnun etmektedir. Devam eden hizmet kalitesiyle sizleri aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Ortaköy Restorant

Ortaköy Restorant

Ortaköy Restorant

Ortaköy, İstanbul Boğazı’nın en güzel yerinde ve boğaz manzarası ile eşsiz bir konumdadır. Ortaköy’ü önemli kılan Merkez Camii’de semtin değerli sembollerindendir.

Osmanlı döneminden beri ilgi çeken bir yerleşim merkezi olan Ortaköy, zamanında da padişahların sayfiye yeri konumunda doğal hazineleriyle ihtişamlı sarayları taçlandırmıştır. Bugün Çırağan Sarayı, Kabataş Erkek Lisesi, Galatasaray Üniversitesi, cami-kilise-sinagog üçgeninde yer alan Ortaköy çarşısı, hediyelik eşya dükkânları, kafeleri, barları ve Poisson Restaurant’ı ile ilgiyi hakeden cazibesi ile merkezi özelliğini korumaya devam ediyor.

Ortaköy restorantlarda aile samimiyeti yaşatan yer olarak Ortaköy Mantı Evi  hizmetinizdedir.

Ortaköy Restorant İletişim